چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی1403

چند ‌‌‌‌‌کسب‌وکار مشابه با ‌‌‌‌‌کسب‌وکار شما در حال فعالیت هستند؟ این روزها با بالارفتن عرضه و تقاضا، برندها و سازمان‌های بسیاری محصولات و خدمات مشابهی را عرضه‌ می‌کنند. گاهی ممکن است این محصولات و خدمات از لحاظ کیفیت بسیار شبیه به هم بوده و هیچ کدام از آنها نسبت به سایرین از تمایزی برخوردار نباشد. در این میان برندهایی گوی رقابت را‌ می‌ربایند که توانسته باشند، مشتریان بیشتری را به سمت خرید از آنها سوق داده و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل کنند. برای آنکه محصولات و خدماتتان را بتوانید به فروش برسانید، باید بتوانید محصولات و خدمات خود را با به‌کارگیری روش‌های گوناگون در معرض دید افراد قرار دهید. افراد باید شما را بشناسند تا برای رفع نیازهای خود به سراغ برند شما آمده و از شما خرید کنند. چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی 1403 یکی از موثرترین و پرکاربردترین روش‌های برندسازی و جذب مشتری است.
اگر مدیریت یک سازمان را به عهده داشته باشید یا اقدام به راه‌اندازی ‌‌‌‌‌کسب‌وکار خود و ثبت برند جدیدتان کرده‌اید، حتما به اهمیت بازاریابی در موفقیت یک ‌‌‌‌‌کسب‌وکار پی برده‌اید. اگر از روش‌های مناسب برای بازاریابی برند و محصولاتتان استفاده کنید،‌ می‌توانید به راحتی در بین رقبا متمایز شده و افراد بیشتری را جذب کنید. جذب مشتریان به معنای درآمد بیشتر و در نتیجه قادر بودن به ادامه فعالیت و گسترش ‌‌‌‌‌کسب‌وکارتان است. کارشناسان بازاریابی معتقد هستند که بخش اعظم هزینه‌های یک برند، باید به بخش بازاریابی اختصاص یابد. اما در این میان،‌ می‌توانید از روش‌هایی استفاده کنید که در عین ساده و به‌صرفه بودن، بازده بالایی را داشته باشند. چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی یکی از این راه‌های موثر و کارآمد است.
استفاده از انواع تقویم و روزشمار برای بسیاری از افراد رایج است. در سازمان‌ها یا منازل افراد از تقویم دیواری، تقویم رومیزی، سررسید و ... به منظور اطلاع پیدا کردن از تاریخ روز و برنامه‌های روزمره استفاده‌ می‌کنند. بنابراین تقویم جزء وسایلی است که افراد به طور معمول، به صورت روزانه با آن سرو کار دارد. حال فرض کنید، بر روی تقویم دیواری که افراد هر روز به آن نگاه‌ می‌کنند، برند سازمان شما چاپ شده باشد. طبیعی است که برند و لوگوی شما در ذهن آنها ثبت شده و شما را به خاطر‌ می‌سپارند. شما با چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی‌ می‌توانید برند خود را به افراد معرفی کرده و آنها در صورت نیاز به راحتی‌ می‌توانند با شما ارتباط برقرار کنند. چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی 1403 این امکان را به شما‌ می‌دهد که یک هدیه تبلیغاتی زیبا، باکیفیت و کارآمد را در نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها، سمینارها یا به مشتریان خود اهدا کنید.


برای چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی از چه متریالی استفاده‌ می‌شود؟

تقویم دیواری با استفاده از کاغذ کرافت، کاغذ گلاسه و کاغذ پشت‌طوسی تولید‌ می‌شود. هر کدام از کاغذها ویژگی‌های مخصوص به خود را داشته و در نتیجه ویژگی‌های ظاهری و کیفیت متفاوتی را برای محصول ایجاد‌ می‌کنند. مقوای گلاسه، یک مقوای مقاوم و باکیفیت است که بر روی آن یک لایه روکش کشده شده و باعث شده تا سطح آن صیقلی باشد. کیفیت چاپ بر روی کاغذ گلاسه بسیار بالا بوده و رنگ‌ها بسیار درخشان به نظر‌ می‌رسند. مقوای پشت‌طوسی یک مقوای دو لایه است که یک سمت آن سفید و سمت دیگر آن طوسی است. این مقوا در صنعت چاپ و ‌‌‌‌‌بسته‌بندی کاربرد بسیاری دارد.
اگر تمایل به استفاده از کاغذی زیبا و در عین حال به صرفه برای تولید تقویم دیواری خود دارید، کاغذ کرافت انتخاب مناسبی برای شماست. کاغذ کرافت، ظاهری نوستالژیک و خاص به محصول‌ می‌دهد. شما‌ می‌توانید برای چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی1403 خود، از متریال دلخواه خود در گراماژها و ضخامت‌های مختلف استفاده کنید.


انواع تقویم دیواری تبلیغاتی و ابعاد آن

تقویم دیواری را‌ می‌توانید به صورت تک برگ، چهار برگ و 12 برگ بنابر نیاز و سلیقه‌‌‌‌‌ی خود سفارش دهید. چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی در ابعاد زیر انجام‌ می‌شود:
• 48*23
• 70*33
• 50*70
• 22*32


طراحی خاص تقویم دیواری تبلیغاتی

در این تقویم‌ها فضایی برای چاپ تصاویر دلخواه شما وجود دارد. شما‌ می‌توانید در این قسمت به معرفی محصولات و خدماتتان بپردازید یا از طرح‌ها خاص و خلاقانه استفاده کنید. طرح‌ها و رنگ‌ها را متناسب با نوع مخاطب و همچنین محصولات و خدماتتان انتخاب کنید. رنگ‌های سازمانی خود را در تقویم دیواری تبلیغاتی 1403 به کار ببرید تا افراد با دیدن این محصول، برند سشما را به یاد بیاورند و همچنین هویت برند شما در ذهن آنها ثبت شود. نیازی نیست که از طرح‌ها و تصاویر شلوغ استفاده کنید. گاهی یک طرح ساده و خلاقانه بسیار موثرتر از نوشته‌ها و تصاویر تبلیغاتی خواهد بود. موضوعی که در طراحی تقویم تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد، رعایت اصول طراحی گرافیک است. این موضوع باعث‌ می‌شود تا افراد تصویری خاص از برند شما را به خاطر بسپارند. شما با طراحی و چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی سازمان خود را به افراد معرفی‌ می‌کنید. پس واضح است که هر چقدر این محصول از زیبایی و کیفیت بیشتری برخوردار باشد، افراد برند شما راه هم به همین شکل یه یاد خواهند آورد.
استفاده از انواع خدمات تکمیلی در چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی به منظور کیفیت بیشتر و ظاهر زیباتر آن رایج است. چاپ طلاکوب، نقره‌کوب و برجسته در بخش‌هایی از تقویم مثل لوگو و نام تجاری سازمان‌ می‌تواند باعث جلب توجه بیشتر و زیبایی بیشتر محصول بشود. به علاوه استفاده از روکش یووی، سلفون مات و براق باعث دوام بیشتر تقویم‌ می‌شود.


طراحی و چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی در شبکه چاپ

برای معرفی و ترویج برند خود بهتر است از محصولی استفاده کنید که از کیفیت لازم برخوردار بوده و طراحی و چاپ آن به صورت حرفه‌‌ای و اصولی انجام شده باشد. متخصصین ما در شبکه چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی و سایر محصولات چاپی و تبلیغاتی را با بهترین متریال و مطابق با اصول طراحی و چاپ تولید‌ می‌کنند. تمامی محصولات با توجه به نیاز شما، نوع سازمان و همچنین ویژگی‌های مشتریانتان و همچنین با به کارگیری خلاقیت و نوآوری طراحی‌ می‌شوند. طراحی و چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی 1403 در انواع رنگ‌ها و ابعاد با استفاده از روش افست و در حداقل تیراژ 1000 عدد انجام‌ می‌شود. همچنین امکان چاپ فوری و ارزان تقویم دیواری نیز وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.  منو سایت
  تماس با ما

دفتر فروش : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، واحد4، پلاک 18

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

تماس : 71333344-021 ( 20 خط ویژه )

کارشناس واتس اپ تلفن تماس