قیمت تقویم رومیزی 1403+ کاربردها و مزایای آن در دنیای تجارت

قیمت تقویم رومیزی 1403 یکی از سوالات رایجی است که با نزدیک‌شدن به پایان سال بیش‌ازپیش مورد سوال قرار می‌گیرد. طراحی‌های متفاوت در ایجاد تقویم‌های رومیزی باعث شده است تا افراد در مکان‌های مختلف از آن به‌عنوان یک ابزار مهم کاری استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت تقویم رومیزی 1403 خواندن ادامه مقاله به شما توصیه می‌شود.


تقویم رومیزی؛ ابزاری مناسب برای حساب‌رسی دقیق روزها و کارها

برخی از افراد ممکن است چاپ تقویم رومیزی را در عصر دیجیتالی امروزی زیر سوال ببرند. این روزها بیشتر مردم از تلفن همراه یا تبلت خود استفاده می‌کنند تا ببینند چه ساعتی یا چه تاریخی است. بسیاری از افراد قرارها و یادآوری‌های خود را در دستگاه‌های الکترونیکی خود با آلارم‌های صوتی و بصری برای اطلاع‌رسانی در زمان‌های مناسب، یادداشت می‌کنند.
با‌این‌حال هنوز جایی برای تقویم رومیزی در محیط کسب‌وکار امروزی وجود دارد؛ چراکه تقویم‌های رومیزی سال‌هاست که از جانب شرکت‌های املاک، موسسات مالی، شرکت‌های بیمه، آژانس‌های خدماتی و مطب‌های پزشک مورد استفاده قرار می‌گیرند. آن‌ها برای موقعیت‌هایی که رو در رو با کسی نشسته‌اید و هر دو باید تاریخ‌های آن روز را ببینید، گزینه عالی به‌نظر می‌رسند یا برای یک برنامه‌ریزی دقیق با علامت‌گذاری‌های مشخص می‌تواند شما را بیش‌ازپیش برای انجام آن مصمم کند. تقویم رومیزی می‌تواند به‌نحوی خیال شما را راحت کند که شما در طی یک یا چند ماه به کارهای روزمره یا کارهای تجاری خود می‌رسید.
علاوه‌بر نظم‌دهی به کارهای تجاری و شخصی، تقویم رومیزی می‌تواند هدیه‌ای ارزشمند باشد که به عزیزان خد هدیه می‌دهید. هدیه عیدی شرکت‌های مختلف دو جنبه کادو و تبلیغات را برای افراد فراهم می‌کند، ضمن این‌که حس احترام به مشتری را به مردم القا می‌کند.
تقویم‌های رایج مورداستفاده افراد در دنیا چیست؟

مردم در سراسر جهان از طیف گسترده‌ای از تقویم‌ها استفاده کنند که عمدتا از سه نوع تشکیل شده است: تقویم قمری، شمسی و میلادی. به‌طورکلی تقویم‌های شمسی بر گردش خورشید تمرکز می‌کنند یا به‌طور خاص بر اساس چرخش زمین به دور خورشید نوشته می‌شوند.


جنس تقویم رومیزی چیست؟

استفاده از کاغذهای مختلف می‌تواند در قیمت تقویم رومیزی 1401 موثر باشد. به‌طور معمول از کاغذهای زیر برای چاپ تقویم رومیزی استفاده می‌کنند:
• کاغذ گلاسه با گرماژ 150 تا 300 گرم
• کاغذ تحریر با گرماژ 70 گرم
• کاغذ کتان
• کاغذ فانتزی و سلفون با گرماژ 250 گرم
• کاغذ سنگی
معمولا استفاده از کاغذ گلاسه می‌تواند قیمت تقویم رومیزی را افزایش دهد، اما درنظر داشته باشید که تقویم رومیزی قرار است هر روزه روی میز کارمند، کارفرما و افرادی از این دست قرار گیرد و تماس و برخورد با آن نسبتا زیاد است؛ بنابراین بهتر است جنسی از کاغذ استفاد ه شود که در اثر تماس دست مچاله یا کدر رنگ نشود. قیمت تقویم رومیزی از جنس کاغذ گلاسه، اگرچه گران، اما ماندگاری بالایی دارد که در تبلیغات و اثربخشی آن می‌تواند موثر واقع شود.


چرا برخی از افراد تقویم چاپی را به تقویم دیجیتال ترجیح می‌دهند؟

مردم تقویم‌های چاپی را ترجیح می‌دهند؛ چراکه دوست دارند بتوانند روی آن یادداشت بنویسند، تاریخ‌های مهم را برجسته کنند و موارد تکمیل‌شده را خط بزنند. آن‌ها همچنین تجربه لمس ورق زدن صفحات و دست‌زدن به یک تقویم فیزیکی را در مقابل خود دوست دارند. به‌علاوه، چیزی در مورد داشتن یک تقویم فیزیکی روی دیوار یا میز وجود دارد که باعث می‌شود آن را رسمی‌تر و بخشی از روال اداری روزمره آن‌ها احساس کنند.
برخی افراد همچنین متوجه می‌شوند که وقتی می‌توانند برنامه‌های خود را در یک تقویم در یک تاریخ مشخص بنویسند، به احتمال زیاد به برنامه‌های خود پایبند هستند. دیدن رویدادها، تعطیلات و وظایف یک ماهه که همگی در یک قسمت نوشته شده‌اند، می‌تواند به افراد کمک کند تا بهتر درک کنند زمان خود را چگونه سپری می‌کنند و در کجا ممکن است نیاز به انجام برخی تنظیمات داشته باشند. از آن‌جایی که چاپ تقویم رومیزی یادداشت دار طرفداران زیادی دارد، قیمت تقویم رومیزی یادداشت دار می‌تواند عددی بالاتر از قیمت تقویم رومیزی 1403 در حالت معمولی باشد.


مزایای استفاده از چاپ تقویم رومیزی چیست؟

سازمان‌ها، شرکت‌ها و اداره‌ها چه خصوصی و چه دولتی به تقویم رومیزی نیاز دارند تا برنامه‌های خود را طبق آن هدف‌گذاری کنند. اگر می‌خواهید فردی سازنده‌تر و مؤثرتر باشید، استفاده از تقویم‌ها ضروری هستند. در این‌جا به چند دلیل اشاره می‌شود تا با مزایای تقویم رومیزی تبلیغاتی یا ساده آشنا شوید:
• تقویم‌ها یک ابزار بازاریابی مقرون ‌به‌صرفه هستند
قیمت تقویم‌ رومیزی تبلیغاتی یا هرسال دیگر یکی از ابزارهای بازاریابی و تجاری شخصی‌سازی‌شده عالی و مقرون ‌به‌صرفه است که می‌تواند کاملا سفارشی شود و با لوگوی شرکت، رنگ‌ها و اطلاعات تجاری مناسب شما مارک شود. آن‌ها حضوری تمام وقت را در تمام طول سال در شرکت یا اداره شما به ارمغاتن می‌آورند. به این معنا که به‌طور فیزیکی هر روز در محل کسب‌وکار شما در معرض دید مخاطبان شما قرار می‌گیرند؛ بنابراین به‌طورموثر فرصتی است تا 365 بار در سال به مشتریان خود برند و تجارت خود را یادآوری کنید!
• تقویم‌ها یک یادآور مناسب برای شلوغی در دنیای دیجیتال است
ورود اطلاعات بسیار زیاد در هر روز باعث می‌شود تا برخی از کارها و برنامه‌ها به‌نحوی به‌فراموشی سپارده شود. در این حالت چاپ تقویم رومیزی برای ثبت و نگه‌داشتن قرارهای کاری و زمان‌بندی مناسب، گزینه خوبی به‌نظر می‌رسند. علاوه‌بر عملکردهای تجاری، آن‌ها همچنین برای جنبه‌های شخصی‌تر مانند یادآوری تولدها، سالگردها و تعطیلات مدرسه مورد استفاده قرار می‌گیرند.
• تقویم‌ها یک ابزار عالی برای برندسازی هستند
یک تقویم رومیزی با طراحی خوب و شخصی‌‌سازی‌شده می‌تواند برای نمایش اطلاعات مربوط به خدمات، محصولات کسب‌وکار شما و ارائه پیامی تازه در مورد کسب‌وکار شما هر روز استفاده شود که راهی عالی برای اطلاع مشتریان و درک بهتر کسب‌وکار شما است.
• یک تقویم رومیزی در بسیاری از مکان‌ها استفاده می‌شود
تقویم‌ها فقط در محل کسب‌وکار مشتری شما مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، بلکه در مکان‌های زیادی نمایش داده می‌شوند؛ بنابراین شما بی‌آنکه در مکانی حضور داشته باشید، می‌توانید کسب‌وکار خود را دائما در مدارس، مراکز پزشکی، کتابخانه‌ها و... تبلیغ کنید. اساسا هر جا که تقویم رومیزی شما قرار گیرد، مردم برند شما را به‌وضوح خواهند دید.
• تقویم رومیزی یک هدیه ارزشمند است
قیمت تقویم رومیزی 1403 می‌تواند درصورت طراحی عالی، یک خوب و اختصاصی برای عزیزان شما باشد. یک تقویم رومیزی که به‌خوبی طراحی شود، به هر دفتر یا میزی اضافه می‌شود و کسانی که آن را دریافت می‌کنند، از این حرکت استقبال می‌کنند. در مجموع تقویم‌های رومیزی شخصی‌شده هدایای تبلیغاتی فردی و مؤثر هستند که به کسب‌وکار شما در تمام طول سال در معرض دید قرار می‌گیرند.


اندازه استاندارد تقویم‌های رومیزی چقدر است؟

بر کسی پوشیده نیست که تقویم یکی از موارد محبوب برای چاپ هر ساله است. در این‌جا متداول‌ترین اندازه‌های تقویم و این‌که هر فرمت برای چه مواردی بهتر است استفاده شود، آورده شده است. چاپ تقویم می‌تواند فرمت‌های مختلفی داشته باشد تا برند یا لوگوی کسب‌وکار شما بر آن حک شود یا با رویدادهای خاص در تاریخ‌های معین طراحی شود تا به مشتریان اطلاع داده شود. شبکه چاپ دو سایز متفاوت از تقویم رومیزی را چاپ می‌کند که به عبارت زیر است:
• تقویم رومیزی مستطیل: اندازه 10 سانتی‌متر در 20 سانتی‌متر
• تقویم رومیزی مربع: اندازه 20 سانتی‌متر در 20 سانتی‌متر


سفارش‌سازی کردن تقویم‌های رومیزی به چه نحوی است؟

یک سال از خاطرات شگفت‌انگیز را با تقویم‌های رومیزی ماندگار کنید. اگرچه هقیمت تقویم رومیزی 1403 که به‌صورت سفارشی طراحی شده باشد، کمی گران‌تر از حالت معمولی آن خواهد بود؛ اما ین تقویم‌های رومیزی برای هر دفتر و میزکاری ایده‌‌آل خواهند بود. این تقویم‌های رومیزی هدیه‌ای بی‌نظیر هستند. برای هدیه شخصی، می‌توانید برای هر ماه عکس‌های به‌یادماندنی از گیرندگان اضافه کنید. شما می‌توانید رویدادها، تولدها، تعطیلات عمومی و هر تاریخی را که می‌خواهید به خاطر بسپارید و در تقویم رومیزی یادداشت دار علامت‌گذاری کنید. زمانی‌که یک تقویم رومیزی سفارشی می‌شود، اضافه و کم‌کردن هر عکس و اندازه و طرحی کاملا برعهده خود شما خواهد بود. در این میان کارشناسان و گرافیست‌های شبکه چاپ کلندر در هرچه بهترشدن اثر به شما کمک خواهند کرد تا بهترین نتیجه حاصل شود.


چرا باید از شبکه چاپ کلندر برای چاپ تقویم رومیزی استفاده کرد؟

شبکه چاپ از 50 سال قبل تا کنون طیف وسیعی از محصولات چاپی با کیفیت بالا را عرضه می‌کند. لوازم‌تحریر تجاری، محصولات تبلیغاتی، کتابچه‌ها، تقویم‌های مارک‌دار، بروشورها، برچسب‌ها، بنرها، پوسترها، پاکت‌نامه‌ها و کارت‌پستال‌ها از جمله خدماتی است که این مجموعه برای کسب‌وکارها ارائه می‌کند. شما می‌توانید آثار هنری خود را برای طراحان شبکه چاپ کلندر ارسال کنید یا حتی از تیم گرافیست این مجموعه بخواهید که اثر هنری مختص شما را ایجاد کنند. این مجموعه به کیفیت محصولات، خدمات عالی به مشتریان افتخار می‌کند.
طراحان شبکه چاپ کلندر می‌توانند به شما کمک کنند تا تقویم مناسبی را برای نیازهای خود با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه ایجاد کنید. این مجموعه در چاپ تقویم‌های سفارشی که هم شیک و هم حرفه‌ای هستند، تخصص دارد و این اطمینان را به شما می‌دهد که تقویم شما تمام نیازهای تجاری شما را برآورده می‌کند. پس لطفا دیگر منتظر نمانید. امروز با شبکه چاپ تماس بگیرید تا یک قیمت تقویم رومیزی 1403 یا هر محصول چاپی دیگر را دریافت کنید.

  منو سایت
  تماس با ما

دفتر فروش : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، واحد4، پلاک 18

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

تماس : 71333344-021 ( 20 خط ویژه )

کلیه مطالب و تصاویر این سایت متعلق به شبکه چاپ می باشد

کارشناس واتس اپ تلفن تماس