تقویم رومیزی اداری 1403

تقویم‌های رومیزی 1403 یکی از انواع پرکاربرد تقویم، چه در ادارات و چه در منازل هستند. این تقویم‌ها در انواع مختلف تقویم رومیزی پایه‌دار، تقویم رومیزی زیردستی و تقویم رومیزی اداری تولید می‌شوند. تقویم‌های رومیزی اداری نیز خود دارای انواع مختلفی هستند و بسیاری از کارمندان و مدیران در شرکت‌ها و سازمان‌های گوناگون از این تقویم‌ها استفاده می‌کنند. در ادامه این مطلب از شبکه چاپ به معرفی تقویم رومیزی اداری و انواع آن خواهیم پرداخت.


تقویم رومیزی اداری چیست؟

تقویم رومیزی اداری عموما به صورت روزشمار تولید می‌شود، یعنی هر صفحه از تقویم مختص یک تاریخ شمسی، میلادی و قمری و مناسبت‌های مرتبط به آن است. به بیان دیگر تقویم‌های رومیزی اداری دارای 365 برگ هستند که هر برگ آن مختص یک روز از سال است. این تقویم‌ها دارای ابعادی حدود 12*8.5 سانتی‌متر هستند. صحافی تقویم‌های رومیزی اداری معمولا به صورت پانچ شده بوده و برگه‌های آن بر روی یک پایه مخصوص قرار می‌گیرند. در برخی از انواع این تقویم‌ها، برگه‌ها به وسیله فنر به هم وصل می‌شوند و در برخی دیگر با استفاده از دو حلقه در بالا و پایین برگه‌ها به هم وصل می‌شوند که در مورد نوع دوم می‌توان به تعداد برگه دلخواه به تقویم اضافه کرد و از آن برگه‌ها به عنوان برگه یادداشت استفاده نمود. از تقویم‌های رومیزی اداری به جهت یادداشت برداری، فهرست کردن کارهای روزمره و جلوگیری از فراموش کردن وظایف هر روزه استفاده می‌شود. به طور مثال بسیاری از مدیران شرکت از چنین تقویم‌هایی برای یادآوری قرار ملاقات‌ها و تاریخ برگزاری جلسات استفاده می‌کنند. به خاطر همین ویژگی تقویم رومیزی اداری 1403 به تقویم یادداشتی نیز معروف است.
بسیاری از سازمان‌ها از تقویم‌های رومیزی اداری اختصاصی سازمان خود همراه با طرح اسم و لوگو سازمان استفاده می‌کنند. تقویم‌های رومیزی اداری دارای انواع مختلفی هستند که شامل تقویم رومیزی اداری یادداشت دار، تقویم رومیزی اداری چوبی و تقویم اداری جادار می‌شود.


تقویم رومیزی اداری یادداشت‌دار

پرفروش‌ترین نوع تقویم رومیزی اداری، یادداشت‌دار است. در این نوع از تقویم‌ها از برگه‌های تقویم برای یادداشت برداری نیز می‌توان استفاده کرد. این تقویم می‌تواند ابعاد مختلفی داشته و طرح‌های مخصوصی بر روی هر کدام از صفحات آن چاپ شود. گفتنی است ویژگی‌های مرتبط به تقویم رومیزی اداری یادداشت‌دار اعم از جنس آن، نوع کاغذ، طرح چاپ شده، رنگ پایه و ... به سلیقه مشتری انتخاب می‌شود. طرح و جنس به کار رفته در این نوع از تقویم‌های رومیزی اداری، بر قیمت نهایی تاثیرگذار خواهد بود.


تقویم رومیزی اداری جادار

از تقویم رومیزی اداری 1403 جادار برای قرار دادن وسایل مختلفی چون خودکار، خودنویس، کارت ویزیت و ... استفاده می‌شود. خوب است بدانید که در این نوع از تقویم‌ها برای قرار دادن خودکار، خودنویس و کارت ویزیت جای مناسبی تعبیه شده است تا ظاهر تقویم با بی‌نظمی‌های به وجود آمده از بین نرود. تقویم‌های رومیزی اداری جادار ظاهر شیکی داشته و به دلیل استفاده از مقوای ضخیم و یا چرم در ساخت آن‌ها، می‌توان به عنوان هدیه‌ای مناسب برای کارمندان یک شرکت نیز از آن استفاده کرد. برخی از مشتریان نیز از چنین وسیله‌ای برای هدیه دادن به مدیران شرکت‌ها استفاده می‌کنند. تقویم رومیزی اداری جادار در دو نوع عمودی و افقی تولید می‌شود و با توجه به قسمت مناسبی که دارد، یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام تبلیغات است. به طور مثال یک شرکت می‌تواند بر روی چنین تقویم‌هایی لوگو و اسم برند خود را چاپ کند و با هدیه دادن آن به دیگر همکارانش موجب قرار گرفتن اسم شرکت در مقابل دیدگان مشتریان همکار مذکور شود.


تقویم رومیزی اداری چوبی

تقویم رومیزی اداری چوبی به دلیل ظاهر خاصی که دارد یکی از محبوب‌ترین تقویم رومیزی‌های اداری سفارش داده شده توسط ادارات و سازمان‌هاست. عمدتا از ام دی اف در ساخت این تقویم‌های رومیزی اداری استفاده می‌شود. مزیت استفاده از ام دی اف تغییر رنگ تقویم متناسب با نظر مشتری است. خوب است بدانید که در این تقویم‌ها می‌توانید مکانی برای قرار دادن برگه‌های یادداشت و کارت ویزیت نیز تعبیه کنید که این مورد بسته به سلیقه مشتری به تقویم رومیزی مذکور اضافه می‌شود. ظاهر شیک و خاص تقویم رومیزی اداری چوبی موجب تبدیل شدن به انتخاب شماره یک بسیاری از مشتری‌ها شده است.


مزیت‌های تقویت رومیزی اداری

● گزینه‌ای مناسب به عنوان هدیه تبلیغاتی
تبلیغات یکی از مهم‌ترین مسائل در زمینه هر کسب و کاری است. استفاده از تقویم‌های رومیزی اداری نوعی هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد محسوب می‌شود که در کنار هزینه پایین آن، ارزش تبلیغاتی بالایی دارد. با چاپ یک تقویم رومیزی اداری شیک و زیبا قادر خواهید بود تبلیغ برند خود را به مدت یک سال تضمین کنید.
● از دور خارج نشدن تقویم رومیزی در دنیای مدرن امروزی
با اضافه شدن گوشی‌های هوشمند و اینترنت به دنیای مدرن، بسیاری از افراد از گوشی‌های خود و اپلیکیشن‌های موجود بر روی آن برای چک کردن تقویم و مشاهده مناسبت‌های مختلف استفاده می‌کنند. با این که چنین قابلیتی به وسیله گوشی‌های هوشمند در دسترس همگان قرار گرفته است، هنوز هم استفاده از تقویم‌های چاپی در بین مردم وجود داشته و کمتر اداره و سازمانی را بدون وجود تقویم‌های رومیزی اداری بر روی میز کارمندان آن سازمان پیدا خواهید کرد. همانند کتاب‌های دیجیتال که هیچ گاه نمی‌توانند جای کتاب‌های چاپی را بگیرند، تقویم‌های دیجیتال نیز قادر به پر کردن جای تقویم‌های چاپی نخواهند بود.
● وفق پیدا کردن با هر کسب و کاری
مهم نیست که شما چه کسب و کاری داشته باشید و در چه صنعتی مشغول به کار باشید، یک تقویم رومیزی در هر مغازه و اداره و خانه‌ای دیده خواهد شد. همچنین از آن جایی که تقویم رومیزی اداری یک ایده تبلیغاتی خوب است، هر برند و هر کسب و کاری که می‌تواند از این ایده تبلیغاتی برای افزایش مشتریان خود استفاده کند.
تقویم رومیزی اداری 1403 یکی از لوازمی است که بر روی میز اکثر کارکنان یک اداره و سازمان دیده می‌شود. بسیاری از کارکنان از این تقویم‌ها به عنوان یادآور جلسات و کارهایشان در طول روز استفاده می‌کنند. در صورتی که به دنبال سفارش تقویم رومیزی اداری برای اداره خود هستید، می‌توانید سفارش خود را به شبکه چاپ بسپارید. شبکه چاپ با سال‌ها تجربه در زمینه تولید تقویم‌های رومیزی، بهترین و با کیفیت‌ترین تقویم را در اختیار شما مشتری عزیز قرار می‌دهد.
از ویژگی‌های تقویم‌های رومیزی شبکه چاپ می‌توان قیمت‌گذاری دقیق، قیمت مناسب در صورت سفارش عمده، کیفیت چاپ خوب و طراحی‌های اختصاصی و منحصر به فرد را نام برد. شما همراهان عزیز همه روزه می‌توانید با پشتیبانان شبکه چاپ تماس گرفته و در رابطه با قیمت، طراحی و هر آن چه به تقویم رومیزی اداری مرتبط است، پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.  منو سایت
  تماس با ما

دفتر فروش : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، واحد4، پلاک 18

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

تماس : 71333344-021 ( 20 خط ویژه )

کارشناس واتس اپ تلفن تماس