چاپ سررسید و تقویم پزشکی

مهم‌‌‌‌ترین بخش در کسب‌وکارها و مشاغل مختلف، جذب افراد و مخاطبین است. در غیر این صورت حتی اگر کیفیت خدمات و محصولات بسیار بالا باشد، باز هم صاحبین مشاغل نمی توانند کسب‌وکار خود را بدون حضور افراد و مخاطبینی که از خدمات و محصولات آنها استفاده‌‌ می‌کنند ، پیش ببرند. بنابراین باید همه‌‌‌ی تلاش خود را به کار گیرند تا خود را به افراد مختلف بشناسانند و از طرق مختلف پیام خود را به آنها برسانند. به همین منظور از ابزارها و روش‌های متنوعی برای بازاریابی و تبلیغات استفاده‌‌ می‌کنند. پزشکان، بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، آزمایشگاه‌ها و سایر مراکز درمانی و پزشکی هم مانند سایر مشاغل نیاز به بازاریابی برای معرفی خدمات خود به مخاطبین دارند. یکی از ابزارهایی که پزشکان برای معرفی خود و تخصص و خدماتشان به افراد و بیماران استفاده‌‌ می‌کنند، سررسید و تقویم پزشکی است.
مراکز درمانی مانند مطب‌ها، کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز رادیولوژی و آزمایشگاه‌ها تلاش‌‌ می‌کنند تا به بهترین نحو و با کیفیت بالا به بیماران خدمات مورد نیاز آنها را ارائه دهند. این مراکز با چاپ سررسید و تقویم پزشکی‌‌ می‌توانند با هزینه‌‌‌ی کم از ابزار مناسبی برای بازاریابی بهره ببرند. تقویم و سررسید پزشکی در انواع مختلف دیواری و رومیزی طراحی و تولید‌‌ می‌شود. با چاپ تقویم رومیزی 1403 پزشکی و چاپ تقویم دیواری پزشکی و هدیه دادن آنها به افراد و کسب‌وکارها، مراکز درمانی خدمات خود را در معرض دید افراد قرار‌‌ می‌دهند. زیرا معمولا افراد روزانه با تقویم و سررسید سروکار داشته و از آن برای برنامه ریزی و یادداشت‌های روزانه استفاده‌‌ می‌کنند. بنابراین طراحی و تولید سررسید پزشک به صورت اختصاصی و ویژه مراکز درمانی و با کیفیت بالا و به گونه‌ای خلاقانه تاثیر زیادی بر معرفی این مراکز به افراد خواهد داشت.


متریال مورد استفاده برای چاپ سررسید و تقویم پزشکی

در صنعت چاپ برای تولید انواع محصولات چاپی از انواع کاغذ و مقوا مانند کاغذ کرافت، تحریر، کتان، گلاسه، پشت‌طوسی و ... استفاده‌‌ می‌شود. این کاغذها دارای خصوصیات ظاهری و فیزیکی متفاوتی بوده و از لحاظ استحکام و مقاومت در برابر عوامل محیطی و پارگی، کیفیت چاپ و قیمت با هم متفاوت هستند. بسته به نوع محصول و اینکه در چه مواردی مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرد، از کاغذ‌ها و مقواهای مختلف در ضخامت یا گراماژهای متفاوت استفاده‌‌ می‌شود. برای چاپ سررسید و تقویم پزشک از متریال‌های زیر استفاده‌‌ می‌گردد:
• جلد چرمی داخل تحریر
• جلد سلفونی داخل تحریر


انواع سررسید و تقویم پزشکی

سررسید و تقویم پزشکی دارای انواع مختلفی است که از طرح‌های گوناگونی برای تولید آنها استفاده‌‌ می‌شود. شما‌‌ می‌توانید بسته به نیاز و سلیقه خود هر یک از انواع سررسید پزشکی را با طرح و ابعاد دلخواه خود سفارش دهید. چاپ سررسید پزشک در انواع زیر صورت‌‌ می‌گیرد:
• رومیزی
• دیواری
• سررسید با قطع کتاب: دارای قطع‌های مختلف وزیری، رحلی، رقعی، جیبی، خشتی، پالتویی، اروپایی


نکات طراحی و چاپ سررسید و تقویم پزشکی

مهم‌‌‌‌ترین بخش کالاهای تبلیغاتی طراحی و شکل ظاهری آن است. مراکز درمانی و پزشکان با تخصص‌های مختلف باید از طرح‌ها و عکس‌هایی استفاده کنند که مرتبط با خدمات آنها باشد. همچنین رنگ‌هایی که برای چاپ سررسید پزشک مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرد باید با دقت انتخاب شوند. زیرا هر کدام از رنگ‌ها پیام و ویژگی به خصوصی را تداعی کرده و اثر خاصی را بر ذهن افراد خواهد گذاشت. بیشتر مراکز پزشکی و درمانی از رنگ‌های آرامش بخش و ملایم مانند آبی و سبز استفاده‌‌ می‌کنند تا حس آرامش را به بیماران و مخاطبین خود منتقل کنند. کیفیت طراحی، متریال و چاپ تقویم و سررسید پزشکی ‌‌ می‌تواند نشان از خدماتی باشد که مراکز درمانی ارائه داده و باعث جلب اعتماد افراد‌‌ می‌گردد.


چاپ سررسید و تقویم پزشکی در شبکه چاپ

چاپ سررسید و تقویم پزشکی در انواع رنگ، طرح و ابعاد مختلف مطابق با سلیقه مشتریان و به صورت اختصاصی برای پزشکان، بیمارستان ها، کلینیک‌ها و سایر مراکز پزشکی و درمانی با بالاترین کیفیت در شبکه چاپ صورت‌‌ می‌گیرد. شبکه چاپ بیش از 50 سال است که در صنعت چاپ فعالیت کرده و خدمات گسترده‌ای را در این حوزه در بهترین کیفیت و قیمت ارائه‌‌ می‌دهد. ما با بهره‌گیری از تخصص طراحان گرافیک و کارشناسان چاپ و همچنین با استفاده از تکنولوژی و دستگاه‌های به روز در صنعت چاپ، کیفیت محصولات تولیدی خود را تضمین‌‌ می‌کنیم. برای اطلاع از انواع خدمات و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.  منو سایت
  تماس با ما

دفتر فروش : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، واحد4، پلاک 18

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

تماس : 71333344-021 ( 20 خط ویژه )

کارشناس واتس اپ تلفن تماس