تقویم رومیزی یادداشت دار 1403

تقویم رومیزی یادداشت دار 1403 یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی که معمولا در پایان سال در کنار سررسید و یا بصورت مستقل توسط شرکت‌ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع می‌شود. تقویم رومیزی یادداشت ‌دار را می‌توان جزو سبک‌های تبلیغاتی بسیار موثر دانست، زیرا که تقریبا در تمام مکان‌ها مانند ادارات ، شرکت‌ها و سازمان‌ها، فروشگاه‌ها و حتی در منازل قابل استفاده می‌باشد. کمتر پیش می‌آید که بر روی یک میز اداری یک تقویم رومیزی تبلیغاتی یافت نشود.
درحقیقت، تقویم رومیزی یادداشت ‌دار یکی از محصولات تبلیغاتی است که مخاطب تقریبا هر روز از آن استفاده میکند. می‌توان بر روی تقویم رومیزی یادداشت ‌دار لوگو شرکت را درج کرد تا به‌این ترتیب، نام شرکت را برای شخص استفاده کننده از تقویم رومیزی و مراجعین وی یادآور شد.


تقویم رومیزی یادداشت ‌دار چیست؟

تقویم رومیزی یادداشت‌ دار 1403 نوعی تقویم رومیزی است که در آن یک لت اضافه شامل اوراق یادداشتی به تقویم اضافه می‌گردد. یادداشت‌های مذکور معمولا پرفراژ خورده است تا کاربر بتواند به‌راحتی یادداشت را جدا نماید. هزینه این تقویم رومیزی نسبت به مدل‌های ساده بالاتر بوده و زمان آماده سازی آن بیشتر است. تقویم رومیزی یادداشتی معمولا به صورت سفارشی تولید می‌شود.
یک تقویم رومیزی یادداشت ‌دار کارایی زیادی برای شما دارد، به این صورت که می‌تواند به شما در یادآوری قرار‌های کاری در زمان‌هایی که شلوغ هستید کمک کند. این نوع از تقویم‌ها مخاطب زیادی دارند، زیرا طوری طراحی شده‌اند که تعدادی برگه در هر تاریخ تعبیه و بنا به ابعاد متفاوت پایه تقویم در اندازه‌های متنوع تولید می‌شود.
تقویم رومیزی اداری یادداشتی حتماً همراه پایه طراحی و چاپ می‌شود، پایه های متداول برای این تقویم‌ها پایه ایندل‌برد، تقویم پایه پایه سلفون سخت و ... می‌باشد.


معرفی انواع تقویم رومیزی یادداشت‌دار

تقویم‌های رومیزی اداری یادداشت ‌دار 1403 بر اساس ایام سال طراحی و چاپ می‌شوند که به انواع روزشمار، هفته شمار، ماه شمار و فصل شمار تقسیم می‌شوند.
● تقویم های رومیزی روزشمار یادداشت‌دار
در تقویم رومیزی یادداشت ‌دار روزشمار، همانطور که از نامش پیدا است، هر صفحه از تقویم به یک روز اختصاص یافته است. این نوع تقویم معمولا پانچ شده به‌مراه جا‌تقویمی طراحی و چاپ می‌شود. در هر برگه از تقویم روزشمار یادداشت ‌دار فضایی برای یادداشت تعبیه شده است. در واقع، در این نوع تقویم رومیزی فضای خالی هر صفحه را با تبلیغات، سخن روز یا تصاویر پر نمی‌کنند. از فواید استفاده از تقویم‌های رومیزی روزشمار یادداشت ‌دار این است که مخاطب می‌تواند برای هر روز خود برگه یادداشتی مجزا همراه تاریخ داشته باشد. برای صحافی تقویم‌های رومیزی روزشمار یادداشت ‌دار از پانچ و پایه جداگانه استفاده می‌شود.
● تقویم رومیزی هفتگی یادداشت ‌دار
تقویم رومیزی هفتگی یادداشت ‌دار با 56 صفحه به‌صورت هفتگی طراحی و چاپ می‌شود. تقویم رومیزی هفتگی یادداشت ‌دار برای کارمندان شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به‌صورت هفتگی برای کارهای خود برنامه‌ریزی دارند و از کا‌رهای در طول یک هفته لیست تهیه می‌کنند، بهترین گزینه است. این نوع تقویم به‌صورت پایه‌دار طراحی و چاپ می‌شود. همچنین برگه‌های یادداشت تقویم‌های هفته شمار را می‌توان پشت چسب‌دار طراحی و چاپ کرد.
● تقویم رومیزی ماه‌شمار یادداشت‌ دار
تقویم رومیزی ماه‌شمار یادداشت ‌دار 13 یا 26 برگی هستند و هر صفحه به یک ماه اختصاص دارد. در این نوع تقویم فضای کافی برای یادداشت کردن در هر صفحه وجود ندارد. در عوض می‌توان گوشه تقویم و هر برگه آن را به یادداشت اختصاص داد و یا یک فضای جداگانه مانند پایه تقویم را به برگه‌های یادداشت اختصاص داد تا قابلیت استفاده تقویم افزایش پیدا کند.
گاهی اوقات تقویم‌های رومیزی ماه شمار را 7 صفحه‌ای طراحی و چاپ می‌کنند. که این مدل تقویم‌ها به‌صورت پشت و رو چاپ می‌شوند و در هر برگه دو ماه از سال قرار دارد. بنابراین این فضای کافی برای یادداشت اصلاً وجود ندارد و تنها برگه‌های یادداشت به‌صورت مجزا بر روی تقویم قرار می‌‌گیرند.
● تقویم رومیزی فصل‌شمار یادداشت ‌دار
سالنامه‎‌های رومیزی فصل‌شمار 4 برگی هستند و هر برگ از تقویم به سه ماه از سال اختصاص دارد. این نوع تقویم‌ها اغلب اداری نیستند و برای فرمت تقویم‌های دیواری مناسب هستند. برای یادداشت ‌دار کردن تقویم فصل‌شمار باید از فضای جداگانه برای برگه‌های یادداشت استفاده کرد.


کاغذ مورد استفاده در تقویم رومیزی یادداشت ‌دار

کاغذی که در تولید تقویم رومیزی یادداشت ‌دار مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند از جنس‌های زیر باشد:
● برگه یادداشت تحریر تکی
● برگه یادداشت تحریر سرچسبی
● برگه یادداشت برچسبی تک رنگ
● برگه یادداشت برچسبی رنگی


صحافی تقویم رومیزی یادداشت‌دار

تقویم رومیزی یادداشت ‌دار به دو شکل فنری و چسبی صحافی می‌شوند:
1. صحافی فنری
در صحافی فنری برگه‌های یادداشت به‌صورت دفترچه در کنار تقویم اضافه می‌شوند. برای صحافی این نوع تقویم یادداشتی از فنر دو تکه استفاده می‌شود. یک فنر برای صحافی تقویم و فنر دوم برای صحافی یادداشت‌ها. البته می‌توان برای زیبایی طراحی بر روی برگه یادداشت‌ها از یک برگ گلاسه رنگی با چاپ اختصاصی چهار رنگ به‌عنوان جلد استفاده کرد. در تقویم‌های رومیزی یادداشت ‌دار که به‌صورت فنری صحافی می‌شوند، برگه‌ها به‌صورت ورق ورق نیستند و مشکل پراکندگی ورق‌ها بعد از نوشتن و استفاده از آنها وجود ندارد.
2. صحافی چسبی
در تقویم‌های رومیزی یادداشت ‌دار که به‌صورت چسبی صحافی می‌شوند، سر هر ورق از برگه‌های یادداشت ‌دار چسب زده و به هم وصل می‌شوند و در آخر به پایه چسبانده می‌شوند.


تعداد برگه‌های تقویم رومیزی یادداشت ‌دار

تعداد برگه‌های یادداشت در تقویم‌های رومیزی و نوع تبلیغاتی که بر روی آن‌ها قرار می‌گیرد، از جمله مسائلی است که در زمان طراحی تقویم باید در نظر گرفته شود. انتخاب مشخصات یک تقویم رومیزی یادداشت ‌دار به سلیقه مشتری، بودجه، نوع مخاطب تقویم و ... بستگی دارد.
به‌طور کلی، تعداد برگ‌ها بین 50 تا 100 تایی برش و صحافی می‌شوند. در تقویم‌های رومیزی که به‌صورت فنری صحافی می‌شوند، تعداد برگ باید با ضخامت برگه‌های تقویم توازن داشته باشد تا هم تراز باشند. برگه‌ از جنس تحریر 70 یا 80 گرم گزینه مناسبی برای این نوع تقویم است. زیرا وزن آنها سنگین نیست و ضخامت زیادی ندارند. در برخی موارد از برگه گلاسه 135 گرم را نیز می‌توان برای برگه‌های یادداشت تقویم رومیزی استفاده کرد، البته قیمت آن در مقایسه با کاغذ تحریر بیشتر است. از آنجا که جوهر بر روی یادداشت حرکت می‌کند، استفاده از کاغذ گلاسه به‌عنوان یادداشت توصیه نمی‌شود.
کارشناسان شبکه چاپ به عنوان یک مجموعه بسیار معتبر و باتجربه در زمینه چاپ انواع تقویم می‌توانند راهنمایی لازم جهت طراحی، انتخاب و سفارش هرگونه تقویم رومیزی به شما ارائه دهند. به‌طور قطع توجه به جزئیات و رسیدن به یک محصول با کیفیت می‌تواند اثربخشی اقدامات تبلیغاتی شما را بیشتر نماید.  منو سایت
  تماس با ما

دفتر فروش : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، واحد4، پلاک 18

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

تماس : 71333344-021 ( 20 خط ویژه )

کارشناس واتس اپ تلفن تماس