تولید کننده تقویم رومیزی با کیفیت + معرفی انواع تقویم رومیزی

هرساله گوشی‌های هوشمند پیشرفته‌تر و بسیاری از لوازم اطراف محل کار و خانه ما منسوخ خواهند شد. برای مثال اگرچه تلفن همراه به شما این امکان را می‌دهد که تاریخ‌ها و یادآوری‌ها را در برنامه تقویم آن تنظیم کنید؛ اما بی شک به تجربه نوشتن روی تقویم رومیزی نزدیک نمی‌شود.
به همین منظور ما در شبکه چاپ کلندر به‌عنوان تولید کننده تقویم رومیزی، خدمات مورد نیاز در این زمینه را به مشتریان خود ارائه می‌کنیم؛ در نتیجه شما با خرید تقویم رومیزی می‌توانید فعالیت‌های خود را از قبل برنامه‌ریزی کنید و برنامه خود را در مسیر درست نگه دارید. فرقی نمی‌کند دانشجو باشید، یک کارگر تمام‌وقت یا شخصی که می‌خواهد زندگی خود را منظم نگه دارد، ما تقویم رومیزی مناسبی برای شما در لیست خود داریم.
علاوه‌بر راهنمای خرید جامع، ما به‌عنوان تولید کننده تقویم رومیزی به شما کمک می‌کنیم تا دقیقاا نوع تقویم رومیزی را که برای مرتب‌کردن کارهای خود به آن نیاز دارید را انتخاب کنید. در ادامه به جزئیات بیشتری در این زمینه اشاره خواهیم کرد.

برخی از آخرین مشتریان شبکه چاپ که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

انواع تقویم رومیزی

به‌طورکلی تقویم رومیزی به دو روش چاپ دیجیتال و چاپ افست در شبکه چاپ کلندر تولید می‌شود که تولید کننده تقویم رومیزی با توجه ‌به تیراژ درخواستی و مدت‌زمان انجام کار، آن را تولید می‌کند. همان‌طور که می‌دانید، موارد استفاده از تقویم رومیزی در مشاغل مختلف و با سلیقه‌های مختلفی صورت می‌گیرد؛ بنابراین تولید کننده تقویم رومیزی انواع این تقویم‌ها را چاپ و عرضه می‌کنند که به شرح هرکدام می‌پردازیم.

• تقویم رومیزی اداری
پرفروش‌ترین نمونه تقویم رومیزی در حال حاضر نوع اداری آن است و قطعا شما در بسیاری از ادارات نسخه‌های متفاوتی از آن مانند پایه فلزی، روکش چرمی، گالینور، مقوایی، چوبی و پلکسی را مشاهده کرده‌اید.
این تقویم‌ها جزئیاتی شامل روزشمار به تاریخ شمسی، قمری و میلادی را دارند و در قسمتی از تقویم هم محلی برای یادداشت‌های روزانه یا یادآوری تعیین شده است. البته جزئیات یک تقویم رومیزی اداری تنها به نمایش تاریخ و محل یادداشت خلاصه نمی‌شود و باتوجه‌به نیاز مشتری می‌تواند متفاوت باشد؛ البته این موضوع در نهایت بر تعیین قیمت تقویم رومیزی اداری تاثیرگذار است که در هنگام سفارش چاپ راهنمایی لازم ارائه خواهد شد.
• تقویم رومیزی یادداشت دار
از محبوب‌ترین تقویم‌های رومیزی موجود در بازار تقویم رومیزی یادداشت دار است که به دلیل وجود بخشی برای یادداشت‌های روزانه در بین کاربران بسیار محبوب شده است.
• تقویم رومیزی پایه‌دار
تقویم‌های رومیزی پایه‌دار به دودسته کلی تقسیم می‌شوند پایه سخت و پایه غیر سخت؛ تفاوت این دو نوع در این است که جنس پای سخت از فلز گالینور، گلاسه و چوب است؛ اما جنس مدل غیر سخت آن که از هزینه کمتری هم دارد از کاغذ و مقواست.
• تقویم رومیزی چوبی
این تقویم‌ها به دلیل این که می‌توان آنها را در مدل‌ها و طرح‌های مختلف طراحی کرد در میان مدیران و کسانی که روزانه بیشتر زمان خود را پشت میز می‌گذرانند مناسب است. در این مدل علاوه بر اینکه صفحات روزشمار وجود دارد قسمت‌هایی هم برای قرار دادن خودکار و لوازم جانبی در آن تعبیه می‌شود.
• تقویم رومیزی هفتگی
تقویم‌های رومیزی هفتگی از جنس پلکسی فلز و مقوا طراحی می‌شوند و هر بخش از این تقویم مختص یک هفته از ماه است. شما می‌توانید یادداشت‌ها و قرارهای خود را معمولا در یک قسمت که در تقویم مشخص شده است بنویسید و برای روزهای خود برنامه‌ریزی منظمی داشته باشید.
• تقویم رومیزی فانتزی
تقویم‌های رومیزی فانتزی را می‌توان از محبوب‌ترین و پرطرف‌دارترین انواع تقویم رومیزی محسوب کرد، دلیل آن هم استفاده از طرح‌ها و رنگ‌های جذاب در آن است؛ البته جزئیات و مزایای این تقویم به زیبایی و وجود طرح‌های مختلف در آن خلاصه نمی‌شود؛ بلکه از نظر کاربردی هم مناسب است و به شما امکان یادداشت‌های روزانه را در بخش‌هایی از تقویم می‌دهد.
به دلیل استفاده از مواد مقوایی با گراماژ بالا توسط تولید کننده تقویم رومیزی در این نوع از تقویم‌های رومیزی، معمولا قیمت آن‌ها نسبت به سایر مدل‌های دیگر مقداری بیشتر است و جزو تقویم‌های مرغوب موجود در بازار محسوب می‌شوند.
• تقویم رومیزی زیردستی
اگر هدف استفاده شما از تقویم رومیزی صرفا یادداشت‌کردن باشد، پیشنهاد ما به شما تقویم رومیزی زیردستی است این تقویم‌ها هیچ‌گونه پایه یا استندی ندارند؛ بنابراین در زیردست قرار می‌گیرند و برای یادداشت‌های روزانه بسیار مناسب‌اند.

وب سایت های تخصصی شبکه چاپ

مراحل تولید تقویم رومیزی توسط تولید کننده تقویم رومیزی

در ادامه این مطلب با جزئیات کامل از روند تولید تقویم رومیزی توسط یک تولید کننده تقویم رومیزی آشنا می‌شوید:

• طراحی قالب تقویم رومیزی
در مرحله اول و قبل‌از سفارش به تولید کننده تقویم رومیزی، شما طرح قالب تقویم خود را بر اساس علاقه و مشخصات برند خود انتخاب می‌کنید. ما در شبکه چاپ کلندر هم مدل‌ها و طرح‌های مختلفی در اختیار داریم که شما می‌توانید از بین آن‌ها هم طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.
• اضافه‌کردن جزئیات مختلف
در مرحله بعدی لازم است عناصر مختلفی که برای قالب انتخابی خود در نظر دارید را به شرکت چاپ ارائه کنید. برای مثال استفاده از شعارهای تبلیغاتی، تصاویر نمونه کارها، استفاده از تصویر محیط کار یا یک طبیعت خاص می‌تواند از جمله عناصر طراحی باشد. همچنین در صورت تمایل می‌شود از طرح‌های خاص‌تر مانند طلاکوب یا نقره‌کوب برای قسمت طراحی لوگوی خود در تقویم رومیزی استفاده کنید.
• استفاده از طراح‌های پیشنهادی
در مرحله بعدی همه چیز به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. برخی از افراد و مدیران از طرح‌های مختلفی مانند دانستنی‌ها، اشعار، رویدادها، بازی و ... در طراحی صفحات تقویم خود استفاده می‌کنند؛ این موضوع کاملا باتوجه‌به نوع کسب‌وکار و ایده‌های شما طراحی می‌شود.
• برسی کامل طرح اولیه تقویم رومیزی
برسی کامل طرح اولیه را می‌توان راحت‌ترین اما مهم‌ترین مرحله از چاپ تقویم رومیزی به شمار آورد. در این مرحله شما جمع‌بندی نهایی از محصول خود را انجام می‌دهید و تصویر نهایی تقویم را با جزئیاتی که در نظر داشتید، یک‌بار به‌طور کامل مرور می‌کنید.
• تعیین جنس کاغذ تقویم رومیزی
انتخاب جنس کاغذ کاملا بر اساس نیاز و بودجه شما تعیین می‌شود. برای یک تقویم مقاوم و مناسب معمولا از پوشش پلکسی یا لمینتی استفاده می‌شود.
• انتخاب پایه تقویم رومیزی
در مرحله انتخاب پایه تقویم رومیزی همان‌طور که بالاتر هم اشاره کردیم دو نوع پایه برای طراحی تقویم‌های رومیزی وجود دارد، یک نوع سخت و نوع دیگر غیر سخت. از مزیت‌های پایه‌های غیر سخت این است که شما می‌توانید با قیمت کمتر از تعداد بیشتری از تقویم استفاده کنید؛ در واقع در این حالت شما کمیت را فدای کیفیت کار می‌کنید. البته این موضوع کاملا به سیاست تبلیغاتی و نیازهای شرکت و سازمان بستگی دارد.
• اضافه‌کردن یک جعبه اختصاصی
چنانچه می‌خواهید تقویم رومیزی خود را به همکاران، دوستان و سایر افراد هدیه کنید پیشنهاد می‌شود از یک جعبه اختصاصی هم استفاده کنید. معمولاً جعبه‌های اختصاصی در طراحی تقویم‌های رومیزی آن‌چنان رایج نیست؛ اما در تیراژهای کوچک بهتر است برای بالابردن اعتبار برند شخصی و شرکتی خود از جعبه‌های مخصوص برای تقویم‌های رومیزی استفاده کنید.
• انتخاب فنر اتصال تقویم رومیزی
یک تقویم رومیزی قرار است ۱۲ ماه روی میز شما یا افرادی که به آنها تقویم خود را هدیه می‌دهید، قرار بگیرد؛ بنابراین انتخاب فنر مناسب در تقویم رومیزی بسیار مهم است. از بهترین فنرهای موجود در بازار می‌توان فنرهای دوبل را نام برد.


پارامتر اصلی که بر قیمت یک تقویم رومیزی تاثیر می‌گذارد

1. نوع کاغذ: رایج‌ترین نوع کاغذ مورد استفاده در تولید تقویم، کاغذ روکش‌دار و افست است که اغلب از مقوای یک‌طرفه استفاده می‌شود.
2. شخصی‌سازی‌شده یا استاندارد: تولید تقویم‌های شخصی‌سازی‌شده، مواد و کار بیشتری را می‌طلبد و در مقایسه با تقویم‌های آماده گران‌تر می‌شود.
3. تعداد صفحات: معمولا برای تقویم‌های ۱۲ماهه از 12 صفحه چاپ‌شده یک‌طرفه یا 6 صفحه چاپ‌شده در هر دو طرف استفاده می‌شود. برخی از تقویم‌ها دارای صفحاتی با طرح‌بندی ۳ماهه هستند.
4. مقدار سفارش: برای تقویم‌های شرکتی، مقدار تولید معمولا در محدوده 100 تا چند هزار قطعه قرار می‌گیرد و اگر بودجه سفارش محدود است، برای مقدار کم، توصیه می‌شود تقویم‌هایی با طرح آماده استفاده شوند.
5. جنس فنر: از جمله مواردی است که در قیمت نهایی یک تقویم رومیزی مهتری تاثیر را دارد.


مواد پایدار، تولید پایدار و تبلیغات پایدار با چاپ تقویم رومیزی شبکه چاپ

مهم نیست که کدام یک از تقویم‌های رومیزی را انتخاب می‌کنید، در نهایت تقویمی را دریافت می‌کنید که در کنار رعایت تمام نکات شما در طراحی، کاملا مطابق با استانداردهای کیفی و ایده‌آل به‌عنوان هدیه تبلیغاتی یا تقویم شرکتی طراحی شده است.
ناگفته نماند که ما در شبکه چاپ کلندر به‌عنوان مرکز فروش تقویم رومیزی می‌توانیم از مشاوره شخصی در رابطه ‌با اینکه کدام مدل تقویم رومیزی برای تبلیغات شرکتی شما مناسب‌تر است، تا چیدمان، چاپ و تکمیل، بسته‌بندی و ارسال تقویم رومیزی شما همراهتان باشیم؛ بنابراین شما تقویم‌های رومیزی باکیفیت بالا و منحصربه‌فرد را نه‌تنها با بهترین کیفیت دریافت می‌کنید، بلکه از نظر قیمت هم کاملا مقرون ‌به‌صرفه‌ترین انتخاب را از یک تولید کننده تقویم رومیزی خواهید داشت.

  منو سایت
  تماس با ما

دفتر فروش : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، واحد4، پلاک 18

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

تماس : 71333344-021 ( 20 خط ویژه )

کارشناس واتس اپ تلفن تماس