سوالات رایج


اگر قصد سفارش سالنامه 1403 برای کسب‌و‌کار خود را دارید بهتر است در فاصله زمانی آذر ماه تا اسفند ماه سفارش خود را ثبت کنید.
علاوه‌بر روش حضوری جهت ثبت سفارش در مجموعه شبکه چاپ کلندر می‌توان از طریق راه‌های ارتباطی زیر با این مرکز ارتباط برقرار کرد:
• تلفن ویژه: 71333344-021
• واتس آپ و تلگرام: 1653050-0937
• سفارش حضوری
فرقی ندارد ساکن تهران باشید یا شهرستان‌هایی که در دور‌ترین نقاط ایران هستند، سفارش شما از طرق ارسال با تیپاکس، باربری، پست پیشتاز یا پست عادی به دست‌تان خواهد رسید. روش‌های ارسال را شما انتخاب می‌کنید و در زمانی کوتاه سفارش خود را دریافت خواهید کرد.
کاربرد متریالی جذاب و منحصر‌به‌فرد یکی از مزایای شبکه چاپ کلندر است؛ براین اساس اغلب از کاغذ گلاسه 200 گرم با یووی در چاپ تقویم رومیزی و از تحریر 70 گرم در چاپ تقویم یادداشت استفاده می‌شود.
اگر به تقویم‌های رومیزی دقت کرده باشید اغلب به سه صورت 13، 12 و 7 برگی چاپ و منتشر می‌شوند. این یک قاعده کلی است که در شبکه چاپ کلندر هم رعایت خواهد شد.
در‌صورت داشتن ایده یا طرحی خاص می‌توانید آن را با کارشناسان این مجموعه به اشتراک بگذارید، در غیر این‌صورت از طرح‌های آماده و دانلود شده برای سفارش شما استفاده می‌شود ، درصورت داشتن طراحی هم می توانید با ارسال به واحد طراحی هماهنگی اجرا انجام دهید .
مجموعه شبکه چاپ کلندر به‌طور میانگین طرح‌های اختصاصی را طی 12 روز کاری و طرح‌‌های آماده را در 6 روز کاری آماده می‌کند.
به‌هیچ وجه؛ در‌واقع این مجموعه تلاش می‌کند تا سفارش‌های لازم را با کم‌ترین هزینه به دست صاحبان کسب‌و‌کارها برساند. به‌صرفه‌بودن سفارش یکی از ویژگی‌های مجموعه باسابقه شبکه چاپ کلندر است.
همانطور‌که می‌دانید ممکن است روزانه سفارش‌های متعددی در مدل‌ها و انواع مختلف به دست شبکه چاپ کلندر برسد؛ بنابراین قیمت‌گذاری سفارشات بسته‌ب ه نحوه ساخت سفارش، نوع چاپ به‌کاررفته، متریال‌های مورد استفاده و... تعیین می‌شود.
نگران نباشید؛ این مجموعه با کمک کارشناسان حرفه‌‌ای و با استفاده از ابزارهای به‌روز قادر به پذیرش سفارشات مختلف در انواع صنوف از جمله پزشکی، صنعتی، آرایشی و بهداشتی، زیبایی، خدمات، آموزش و... است.
طبق سیستم شبکه چاپ کلندر می‌توان سررسیدهای سفارشی را حداقل در 300 عدد به چاپ و تولید رسانید.
اغلب سررسیدهای چاپ شده توسط این مجموعه در سایز و ابعاد زیر چاپ و منتشر می‌شوند:
• 22*11
• 14*19
• 12*17
• 14*14
صحافی از مهم‌ترین بخش‌های چاپ انواع تقویم و سررسید است؛ بنابراین با انواع صحافی به‌صورت فنر دوبل پلاستیکی یا فلزی و... در شبکه چاپ کلندر به انجام می رسد .
  منو سایت
  تماس با ما

دفتر فروش : میدان بهارستان ، خیابان ظهیرالاسلام ، درویش غربی ، واحد4، پلاک 18

کارگاه : خیابان ظهیرالاسلام - پلاک 174

تماس : 71333344-021 ( 20 خط ویژه )

کارشناس واتس اپ تلفن تماس